Pro český národ už navždy zůstane krásnou Popelkou

Kvůli vážné nemoci musela podstoupit těžkou operaci a dlouhou rekonvalescenci. Po celou tu dobu se o ni Josef staral.

Je to jen pár dnu, co Libuše Šafránková (68) oslavila narozeniny. Uplynulé roky jí neubraly nic z jejího okouzlujícího úsměvu, díky kterému si kdysi podmanila české filmové publikum.

Ačkoli to dnes zní téměř neuvěřitelně, Libuše Šafránková (68) se před kameru postavila již před půl stoletím. Ten rok měly premiéru hned tři snímky, v kterých se objevila.

Jednalo se o filmy Strýčkův sen, Metráček a pochopitelně nesmíme zapomenout ani na legendární Babičku, ve které si zahrála citlivou Barunku. Přesto Libušce už spoustu let neřekne nikdo jinak než „naše Popelka“. To má pochopitelně svůj velice dobrý důvod.

Krásná dáma se smyslem pro humor

Vždyť nádherná a výpravná pohádka Tři oříšky pro Popelku, která měla premiéru už v roce 1973, divákům ukázala, že Libuška

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden