Pro Josefa Vinkláře se Ivanka Devátá obětovala a on ji pouze ničil!

„Když si pak našel opravdovou milenku, a ne záležitost na jednu noc jako předtím, rozvedla jsem se s ním. A to se mi hodně ulevilo.“

Některé chyby uděláme v životě dvakrát, a to i ve vztazích. První manželství Ivanky Deváté (86) s Josefem Vinkářem (†76) se proměnilo v utrpení. Přesto se nechala přesvědčit, aby si ho vzala podruhé!

Herec Josef Vinklář (†76) byl pověstný tím, že patřil k velkým svůdcům. Uměl si ženy získávat, krásně o nich mluvil, měl smysl pro poezii. Ve vztazích samotných to ale už taková pohádka nebyla. Jeho kouzlo osobnosti sice fungovalo, ale on to dokázal sobecky využívat.

Jeho první ženou se stala kolegyně Jana Dítětová (†65). Na tu vždy vzpomínal jako na někoho, kdo mu v životě hodně pomohl, včetně jeho kariéry. Hráli spolu v tehdejším Realistickém divadle na pražském Smíchově - dnes se tato scéna jmenuje Švandovo divadlo.

Právě tam Josef poznal i svoji druhou životní partnerku, Ivanku Devátou (86). To už byl rozvedený - celý život na Janě oceňoval, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden