Můj čas na kafíčko

Pro Karla Heřmánka byla Hana nejlepší útěchou po brutálním rozvodu!

Můj čas na kafíčko

V čistě mužském rodinném prostředí neměla alespoň Hana konkurentku!

Mezi Hanou (57) a Karlem (72) Heřmánkovými je značný věkový rozdíl. Čas ale ukázal, že nehraje roli - oba manželé spolu umí nejen žít, ale také dlouhé roky pracovat!

V době, kdy se setkali, na tom byli po stránce vztahů úplně jinak. Není divu, když je dělí více než patnáctiletý věkový rozdíl. Karel Heřmánek se už stačil rozvést a prožíval zrovna smutek z konce prvního manželství. Hana, tehdy ještě Vávrová, na svoji osudovou lásku teprve čekala.

Mohla si vzít i cizince!

Karel Heřmánek je rodilým Pražákem ze Žižkova. Jak v žertu prohlásil, škola, kam chodil, neměla dobrou pověst a říkalo se, že tam chodí učitelé ze Šumavy za trest. Původně chtěl studovat architekturu, pak zvítězily umělecké sklony. Nechtěl ovšem hrát, ale

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden