Pro lásku udělá cokoli

Nejprve se spekulovalo o miminku, teď zase o uzavření sňatku. Krásná Eva Burešová (27) a její partner Přemek Forejt (34) nejsou spolu dlouho, ale i přesto už začínají pomalu, ale jistě plánovat společnou budoucnost.

Dokonce to vypadá, že už spolu sympatický mladý pár i bydlí. „Pomohl mi vybavit byt, který teď s těmi rostlinami vypadá podobně jako jeho restaurace,“ usmála se hvězda Slunečné.

Šéfkuchař zřejmě chce, aby se u své lásky cítil opravdu jako doma. Myslí to ale s ní tak vážně, jak to prezentuje na sociálních sítích?Sranda musí být! Přemek Forejt a Eva Burešová o tom vědí své.

Velké stěhování

Kvůli současné situaci musel Přemek chod své slavné restaurace omezit. Ve svém olomouckém podniku tak nemusí být denně a může si užívat čas s Evou.

Zanedlouho se ale nejspíš vše vrátí do starých kolejí a on se bude muset vrátit. Jenže to asi nebude tak jednoduché, s sebou by totiž prý rád vzal i Burešovou.

A co víc, ne jako partnerku, ale údajně rovnou jako manželku. Je to ale gesto z opravdové lásky, nebo  si ji chce jen pojistit,  aby mu neutekla, až odjede na Moravu?

reklama
reklama

Komentáře