Pro lásku udělá cokoli

Nejprve se spekulovalo o miminku, teď zase o uzavření sňatku. Krásná Eva Burešová (27) a její partner Přemek Forejt (34) nejsou spolu dlouho, ale i přesto už začínají pomalu, ale jistě plánovat společnou budoucnost.

Dokonce to vypadá, že už spolu sympatický mladý pár i bydlí. „Pomohl mi vybavit byt, který teď s těmi rostlinami vypadá podobně jako jeho restaurace,“ usmála se hvězda Slunečné.

Šéfkuchař zřejmě chce, aby se u své lásky cítil opravdu jako doma. Myslí to ale s ní tak vážně, jak to prezentuje na sociálních sítích?Sranda musí být! Přemek Forejt a Eva Burešová o tom vědí své.

Velké stěhování

Kvůli současné situaci musel Přemek chod své slavné restaurace omezit. Ve svém olomouckém podniku tak nemusí být denně a může si užívat čas s Evou.

Zanedlouho se ale nejspíš vše vrátí do starých kolejí a on se bude muset vrátit. Jenže to asi nebude tak jednoduché, s sebou by totiž prý rád vzal i Burešovou.

A co víc, ne jako partnerku, ale údajně rovnou jako manželku. Je to ale gesto z opravdové lásky, nebo  si ji chce jen pojistit,  aby mu neutekla, až odjede na Moravu?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden