Pro partnerku udělá cokoli

Chce ukončit hereckou kariéru? Martin Zounar (52) má strach, že se vrátí do starých kolejí a zase bude trpět depresemi a bude závislý na alkoholu a na jídle jako údajně v období, kdy se rozcházel se svou dlouholetou partnerkou Simonou Brdičkovou (41), s níž má dcerku Claudii (10).

Naštěstí se z tohoto těžkého období dokázal dostat, a to také díky současné lásce Kateřině Kantové. Moc dobře si ale uvědomuje, že stačí málo a všechno se zase rozpadne. Jeho vztah s Kateřinou není totiž úplně stoprocentní.

Zounar na ni totiž, jak tvrdí jeho kolegové, tlačí, aby se vzali a založili skutečnou rodinu. Kantová se ale údajně do mateřství ani manželského života příliš nehrne. Ještě by ráda nějaký ten měsíc nebo rok počkala.

Bojí se, že se zase stane závislým?

Ale podle herce není na co čekat. Pro svou rodinu je ochotný udělat všechno, a to dokonce vzdát se své kariéry. Klidně by prý vydělával jen tolik, aby jim to stačilo na holé živobytí, hlavně kdyby mohl trávit čas doma. Možná ale tohle je ten hlavní problém. Kateřina třeba nechce, aby doma měla muže, který dokáže sotva uživit rodinu.

reklama
reklama

Komentáře