pro peníze udělá cokoli?

S krizí, ve které všichni od března žijeme, se dostala spousta podnikatelů na  samotné dno. Výjimkou není ani známý špičkový šéfkuchař ZDENĚK POHLREICH (63). Jak problém s nedostatkem peněz vyřešil?

Na tři měsíce mu uzavřeli restauraci Café Imperial a ze dne na den se ocitl v bezmoci, kdy nevěděl, jak a co bude. Zdeněk Pohlreich (63) přišel o hromadu peněz, které mu už nikdo nevrátí. Musel tedy udělat něco, co nikdo nečekal. Úspěšný šéfkuchař se začal zajímat o další profesní odvětví. Změní snad kariéru?

Snažil se pomáhat

I přesto, že mu restaurace nejspíš nevydělávala tolik, kolik by si představoval, pomáhal všude, kde se dalo. Vařil s několika přáteli, kteří se živí jako špičkoví šéfkuchaři. Jídlo poté rozváželi zdravotníkům, policistům a hasičům.

A zcela zdarma, vše na své vlastní náklady! Po nějakém čase mu finance zcela začaly docházet. Zachránila ho až televize. Když se situace trochu zlepšila, ozvala se mu produkce z Primy.

Zahrál si sám sebe

Pohlreich dostal nabídku zahrát si v seriálu Slunečná. A koho jiného než sám sebe. Vzhledem k tomu, v jaké finanční tísni se zrovna nacházel, mu asi nezbývalo nic jiného než nabídku přijmout. Přece jen se ve Slunečné netočí málo peněz. Stal se tedy hercem a očividně ho to hodně baví. Slunečná totiž není jediný pořad, kde se objevil. Co všechno byl ještě schopný udělat pro peníze?

Učil se zpívat a tančit

Nedávno byl zapojen ještě do jednoho z primáckých pořadů. Tam se ale nevaří. Zdeněk se objevil ve Zlaté masce, kde tancoval a zpíval v kostýmu Krokodýla. To mu ale zřejmě moc nešlo.

Porota a diváci ho už nechtěli vidět, po prvním kole vypadl. Zdeněk ale určitě netruchlí, Prima se o něj v současné době hezky stará, takže o peníze snad nebude mít nouzi. Navíc restaurace už mu zřejmě opět vydělává.

reklama
reklama

Komentáře