Můj kousek štěstí

Pro společné štěstí se vzdali předchozích manželství

Můj kousek štěstí

Líbila se mu už během studií, na osudnou jiskru si ale museli pár let počkat. Dohromady je svedla až slavná hra ve vinohradském divadle.

Když se jako Tybalt bláznivě zamiloval do krásné Julie, muselo jít všechno stranou. Neváhali se rozvést a zkusit štěstí spolu a vyšlo to. Letos oslaví už čtyřicáté výročí svatby.

Jeden z nejobsazovanějších herců 80. a 90. let Svatopluk Skopal (70) vyrostl ve Zlíně a už odmalička byl obklopen divadelním prostředím. Rodiče Svatopluka Skopala (70) byli s divadlem úzce spjati.

Tatínek působil jako divadelní režisér, maminka jako nápověda. Svého syna tedy do divadla mnohdy brávali s sebou, byť, jak později přiznal, nebyl z toho vždy nadšený. „Rodiče mě tam vodili, když mě neměli kam dát. Při zkoušce jsem nesměl ani hlesnout, hrůza!“ vzpomíná Svatopluk, který se však už jako dítě na divadelních prknech také objevoval.

V tehdejším Divadle pracujících ve Zlíně, v té době Gottwaldově, začínal dětskými rolemi. Během dospívání ale

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden