Moje sladké tajemství
Pro svého zajíčka se snaží být dokonalá
Pro svého zajíčka se snaží být dokonalá

Po boku výrazně mladšího partnera zpěvačka Lucie Bílá (53) jen kvete. A dokonce to má pozitivní dopad i na její kariéru. Rozhodně ale své štěstí nemá zadarmo, ba naopak, někdy musí doslova trpět, aby o něj nepřišla.

„Na váze jsem každý den. Musím si hlídat figuru,“ přiznala Bílá a vysvětlila, že je to kvůli tomu, aby se vešla do kostýmů. Proslýchá se ale, že tím hlavním důvodem je vyrovnat se jejímu partnerovi, kterým je kulturista Radek Filipi (36).

Má to být právě on, kdo nenápadně „nutí“ zpěvačku, aby na sobě stále pracovala a snažila se, aby její postava neměla sebemenší chybičku. I proto jsou kila navíc pro Bílou pomyslným strašákem, ze kterého má pořádnou hrůzu.

Uvědomuje si, že kdyby přestala mít tak atraktivní postavu, mohlo by se stát, že by už přestala partnera přitahovat a začal by se poohlížet po jiné. Ačkoli tak mnohé ženy Lucii určitě závidí, jak atraktivní partii ulovila, je jasné, že je za tím spousta dřiny, kterou by většina z nich nepodstoupila.

Otázkou ale zůstává, jak dlouho to jedné z našich nejznámějších hudebnic vydrží. Přece jen tělo po padesátce už na různá složitá cvičení, hubnutí či diety nereaguje tak dobře, jako třeba ve dvaceti. Lucie je v tom ale až po uši, ostatně když s Radkem začínala, přestala úplně pít alkoholické nápoje.

Evidentně má tedy velmi silnou vůli a když se pro něco rozhodne, je schopna to dokázat..

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz