Pro úspěch udělá úplně vše

Co vše si ještě bude muset sama zaplatit?

Není to tak dlouho, co si herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (41) veřejně postěžovala na nezájem filmových režisérů o její osobu. Jenže hrát prostě chce, a tak to vyřešila velmi svérázně! Část jejího okolí se ale obává, že udělala opravdu velkou chybu!

Když ji nechtějí, roli si zaplatí sama

Podle Lucie může její úspěšná pěvecká dráha za to, že ji režiséři ignorují, protože prý nechtějí svěřit žádnou větší roli zpěvačce. A proto se rozhodla, že si to udělá po svém, a spolu s dlouholetou kamarádkou a režisérkou Terezou Hirsch (32) se pustí do vlastního projektu.

Že by snad krásnou herečku a zpěvačku už nikdo nechtěl?

Jenže aby něco takového mohly rozjet, jsou potřeba peníze. Když ale Lucie něco chce, nenechá se jen tak zastavit, a tak prostě sáhla do vlastní kapsy. To ale spousta lidí v jejím okolí považuje za šílenost. Protože není vůbec jisté, že se jí vynaložené prostředky vůbec někdy vrátí.

Lucie nechce, aby její kariéra šla ke dnu, a dělá pro to vše.

Sází na slavného kolegu

Přestože je Hirsch v zahraničí uznávanou režisérkou, v Česku její jméno mnoho lidí nezná. A tak by podle některých mohl být problém přesvědčit zástupce televizí, že se jim nákup snímku vyplatí.

Lucie proto zřejmě sází na to, že do projektu se jim podařilo získat někoho, jehož jméno bývá zárukou diváckého zájmu. Dovedly totiž vedle Lucie obsadit slavného herce Miroslava Donutila (70).

Pokud ale ani tohle lákadlo nezabere, podle všeho bude Vondráčková pěkných pár desítek tisíc v minusu. Nemluvě o tom, že její herecké reputaci by takový debakl jistě neprospěl.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden