Proč Adélu všichni lidé na ulici přehlížejí?

V kolotoči českého showbyznysu je herečka a moderátorka Adéla Gondíková (44) po pětadvaceti letech jako ryba ve vodě. Ale ať se snaží sebevíc, ani po takové době, a dokonce ani po letošním řádění v megashow Tvoje tvář po ní davy zrovna nešílejí.

Štve ji to, nebo je naopak ráda, že nemusí zažívat dnes a denně takové davové šílenství jako někteří její stejně staří, nebo dokonce mladší kolegové? „Lidé teď říkají, že mi fandili, ale jinak je to pořád stejné. Neměla jsem nikdy žádný velký propad ani nikdy nebudu jako Karel Gott (78),“ posteskla si Adéla, kterou prý lidé na ulici kolikrát skoro ani nepoznávají. Sama ale také nikdy podobný vzor, za kterým by pálila, vlastně neměla. Otevřou se před ní dveře s nějakou další nabídkou, která ji konečně vynese ke hvězdám?

Riskuje, že Jirku začne cukrování bez papíru nudit?

Dělá ze sebe dobrovolně chlapa!

To jediné, co jí zbylo, je předvádět se na pódiu jako chlap. Během jakéhokoliv moderování na ni totiž stále ještě lidé volají a říkají, že chtějí tureckého zpěváka Tarkana (44), se kterým vyhrála jedno z kol imitační show! „Nemusím být ani převlečená, zpívám jako chlap a oni jsou nadšení,“ směje se pohledná herečka. Nemůže ale spoléhat na to, že něco takového vydrží příliš dlouho. Vymyslí Adéla ještě nějakou jinou cestu, jak by se konečně dostala na výsluní? Třeba bombastickou veselku se současným přítelem, hercem Jiřím Langmajerem (51)? Na to to také nevypadá...

Druhé svatbě se zuby nehty brání

Alespoň tak se k tomu zatím staví sama Adéla. Visí snad ve vzduchu rozchod? To sice úplně ne, ale ani po šesti společných letech není žádná svatba na obzoru, a asi nebude. „Jednu svatbu jsem už zažila. Takže do toho podruhé už nepůjdu,“ odsekla naprosto neoblomně Áda. Na společné hraní v několika muzikálech a divadle ale po dlouhém Jiřího přemlouvání také nakonec kývla, takže kdo ví... Jirka teď navíc na veřejnosti celkem seká latinu, po cizích sukních se už skoro neotáčí a svou drahou polovičku vychvaluje do nebes, kde může. Co když ale Jirku přestane bavit stále na něco čekat? To ukáže čas.

reklama
reklama

Komentáře