Moje sladké tajemství
Proč by nejraději synovi zorganizovala celý život
Proč by nejraději synovi zorganizovala celý život

Mateřské lásky má Lucie Benešová (46) stále na rozdávání. Jenže čeho je moc, toho je příliš. Proč hrozí, že se brzy rozkmotří se synem Luciánem (23)?

 

Rodina byla vždy pro herečku ze seriálu Slunečná Lucii Benešovou (46) tím nejdůležitějším v životě. Ačkoli už má momentálně některé z dětí dospělé, stále má tendenci jim v životě pomáhat a být jim kdykoli na blízku.

 

Chce být co nejlepší matkou

Poslední dobou to ale vypadá, že se až nezdravě moc upnula na syna Luciána (23). Nejspíš proto, že se brzy bude ženit a také by se díky němu mohla v dohledné době stát babičkou.

„Svatba se blíží a adrenalin v mé krvi stoupá. Původně jsem sice říkala, že nic plánovat nebudu, ale organizování mám v krvi,“ prozradila herečka s tím, že už chystá různá překvapení a snaží se do nich zapojit celou rodinu.

Benešová si vždy přála velkou rodinu a to se jí splnilo.

Mluví synovi do svatby

Je ale opravdu její syn s nastávající manželkou Anežkou (23) rád, že jim takhle pomáhá? Opravdu o to stojí, a nebo by si raději svůj velký den naplánovali po svém?

Přece jen, většinou si děti do svatby mluvit nenechají a maximálně rodičům poradí, jaký svatební dar by se jim nejvíc hodil. A i když tak mezi herečkou a nastávající snachou byly vždy vztahy úplně v pořádku, lehce se to může obrátit.

A klidně už krátce po svatbě, pokud tedy bude v takovém duchu, jak Benešová plánuje. Herečka má totiž v plánu z ni udělat tak trochu divadelní představení.

„Jsme přece jen herci a na svatbě bude pódium, takže se leckdo může dovtípit, o co asi půjde,“ vysvětlila, jaké má plány. Je tak evidentní, že se na velký den svého syna opravdu moc těší a kdyby mohla, tak by patrně naplánovala jeho každičký detail.

 

Začnou se hádat?

Snad se ale její představy shodují s těmi, které mají novomanželé. Pokud by tomu totiž tak nebyli a nechávají ji volnou ruku jen proto, aby se nehádali, rozhodně to nevěstí nic dobrého.

Snadno by se mohlo stát, že by jim začala Lucie organizovat i soukromý život jako takový, a to už by Lucián s Anežkou asi jen těžko zkousli.

Alespoň ale vědí, že jakmile založí rodinu, budou mít tu nejstarostlivější a nejlepší babičku, kterou si mohou přát. A o to, že by měli nouzi o hlídaní se asi bát nemusí. A třeba i trochu kvůli tomu přivírají oči nad tím, že se jim snaží tolik organizovat život.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz