Proč chce Bára utéct?

Jako by se Jánové láska stále vyhýbala.

V současné době vážou herečku Barboru Jánovou (31) pracovní povinnosti. Ona už se ale nemůže dočkat okamžiku, kdy si sbalí kufry a na hodně dlouhou dobu odjede od všeho, co ji trápí!

Diváky milovaný seriál Slunečná si lze jen těžko představit bez herečky Barbory Jánové (31), která zde hraje jednu z hlavních rolí. Jenže i když je velmi vděčná, že na rozdíl od mnoha svých kolegů měla během pandemie stálou práci, a tím pádem i příjem, nemůže se dočkat, až se natáčení oblíbeného seriálu dostane do finále. Pak totiž bude svobodná a bude moci uskutečnit svoje plány, které někteří lidé z jejího okolí považují za útěk před démony z minulosti.

V Čechách na ni všechno padá

Jánová si totiž naplánovala dlouhodobé cestování, které oficiálně plánuje spojit se sázením stromů, což je projekt, kterému podle vlastních slov

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden