Proč chce být Vilhelmová sama bez Vojty?

Po vítězství v Tváři se na ni lidi sesypali! Jak to snáší?

Populární imitační soutěž Tvoje tvář sotva skončila a na vítězku, herečka Táňu Vilhelmovou (38) už všichni hází špínu, že vyhrát měl někdo jiný. Někteří totiž nedokážou pochopit, že se vítězem nestal mladý benjamínek soutěže Milan Peroutka (27).

Ze zlých jazyků si ale nic nedělá. Navíc na ni všichni tlačí, kdy budou mít se zpěvákem Vojtou Dykem (31) další dítě a jestli to bude konečně holčička. Táňa se dalšímu miminku nijak zvlášť nebrání, ale momentálně ji trápí úplně jiná věc.

Co se po vystupování v show u oblíbené herečky změnilo? Je unavená z lidí! „Trpím, když aspoň jednou do týdne nemůžu být sama. Myslím absolutně sama, bez všech třech synů a i bez Vojty,“ svěřila se. Má ho snad po tom všem humbuku dost? Nebo prostě po náročných třech měsících potřebuje zase prožít klidnější období? V tom případě by asi další potomek nebyl tím nejlepším řešením. A to hlavně, pokud by si do rodiny po Františkovi (11), mladším Cyrilovi (8) a společném Lojzíkovi (4) nasadili dalšího chlapečka, tak to už by byla pořádná přesilovka.Jak tohle dilema Táňa vyřeší?

reklama
reklama