Moje šťastná hvězda

Proč chce mít ze své ženy domácí puťku?

Moje šťastná hvězda

Markéta potřebuje k životu nejen rodinu, ale i práci. Patrik by si ale očividně přál, aby se z ní stala žena v domácnosti.

MARKÉTA (34) a PATRIK (32) DĚRGELOVI vypadají jako dokonalý pár. Zdá se ale, že se manželé potýkají s mnoha problémy a jejich cesty se v lecčem rozcházejí...

Péče o dva potomky je bezesporu pořádný zápřah. O to větší, když jsou dítka ještě hodně malá. O tom vědí Markéta (34) a Patrik (32) Děrgelovi jistě své. V červenci minulého roku se jim narodila dcera Mira a doma mají ještě malého Vavřince (5).

Zatímco herec si nemůže jejich rodinné štěstí vynachválit, jeho žena to bude mít asi trochu jinak. A není se nejspíš čemu divit. Patrik je velice žádaný, hraje ve filmech, seriálech, v divadle a každý den tak má nové a nové zážitky.

To Markéta musela pochopitelně v poslední době hodně ze svých pracovních aktivit slevit, a nejen z nich. A právě v tom je

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden