Proč chce partnera dohnat k oltáři?

Ještě nedávno Alice Bendová (47) tvrdila, že se vdávat nebude. Teď je ale vše jinak. Co tak najednou? A proč to vypadá, že žádost o ruku nebyla jen tak úplně z hlavy partnera Michala Topola (35)?

Jako blesk z čistého nebe dorazila mezi veřejnost radostná zpráva od Alice Bendové. (47) Herečka ze seriálu Slunečná se totiž pochlubila prostřednictvím příspěvku na sociálních sítích, že jí její partner Michal Topol (35) požádal o ruku. „To ti to trvalo, ty můj blboune nejapnej,“ okomentovala fotku se zásnubním prstenem herečka z humorem sobě vlastním.

Dal si pořádně na čas

Zvláštní ale je, že k žádosti došlo až po takřka desetiletém vztahu. Proč tedy tak najednou? Co asi mohlo Michala dohnat k tomu, že takové gesto udělal? A opravdu to bylo z jeho hlavy a nebo k tomu byl donucen? Zvláštní totiž je, že žádost probíhala velmi tuctovým způsobem, nejednalo se o nic promyšleného.

„Nejsi vůbec romantik,“ nebrala si servítky, není se ale moc čemu divit. Ono, ne každá žena je „odvařená“ z toho, když ji její partner požadá o ruku doma v obýváku. Sice je teď složitá doba a

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře