Moje sladké tajemství

Proč dělá vše proto, aby už se nikdy v životě nezamilovala?

Místo randění raději pracuje od rána do večera pracuje.

Herečku Sabinu Laurinovou (48) už jsme zamilovanou neviděli skutečně dlouho. A bohužel to vypadá, že ještě nějakou dobu neuvidíme. Sabina údajně dělá vše proto, aby zůstala sama. Proč od sebe odhání všechny nápadníky?

Ve vztahu nebyla herečka z Modrého kódu Sabina Laurinová (48) už několik let. A pokud nebudeme počítat její údajné snahy o mladší muže, pak se může dokonce zdát, že jí život nezadané ženy vlastně vyhovuje a nic na tom nechce měnit. Je to ale skutečně pravda, a nebo je realita úplně jiná?

Stále se nepřenesla přes minulosti

Co když se Sabina nijak aktivně neseznamuje jen proto, že už mužům nevěří, ačkoli by moc chtěla? Vždyť v minulosti opakovaně skončila se zlomeným srdcem, když jí podle představ nevyšly vztahy s hudebníkem Josefem Vojtkem (55) ani zubním lékařem Karlem Kameníkem (53).

A i když už to je mnoho let stará záležitost, je dost možné, že to stále Sabinu v podvědomí negativně ovlivňuje a vlastně jí to znemožňuje s nějakým mužem začít vztah se vším všudy.

Lásku si nahrazuje prací

Sice by se mohlo zdát, že vzhled k tomu, že vychovává dcery Valentýnu (18) s Majou (12) a do toho má spoustu práce, vlastně nemá na randění ani pomyšlení, ale možná se najde i jiné vysvětlení. Co když Sabina neodmítá prakticky žádnou pracovní nabídku a maká od rána do večera jen proto, aby se doma neutápěla v beznaději z toho, že je krátce před padesátkou stále bez pořádného partnera?


Nejistá budoucnost

I když se zatím nemusí bát toho, že by z práce přišla domů do prázdného bytu, jednoho dne tyto okamžiky přijdou. Valentýna už je prakticky připravená na to, aby se osamostatnila a i když je Maja o několik let mladší, také jednou vyletí z rodného hnízda.

A kdyby tak měla Laurinová spoustu volného času, asi by si tyto skutečnosti uvědomovala daleko víc a mohlo by jí to dostat do pořádných depresí. Vlastně je tak klidně možné, že práce a dcery jsou tím jediným, co ji momentálně drží nad vodou.

Šlape si po štěstí

I když by se totiž mohlo zdát, že má Sabina spoustu nápadníků, pravdou je prý, že tomu tak úplně není. Problém ale není v tom, že by snad nebyla dostatečně přitažlivá, ale údajně v tom, že se snaží působit nedostupně.

Je to ale možná proto, že se bojí zklamání, nechce, aby znovu skončila se zlomeným srdcem, a právě proto je ráda, že jí pořád někdo neuhání. Je to ale trochu škoda, protože by si Sabina jistě zasloužila milujícího partnera, která by ji chránil, chválil a denně jí dával najevo, jak je pro něj důležitá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden