Proč ho tak vychvaluje?

Herečka Eva Decastelo (42), známá ze seriálu Slunečná, si před pár dny začala z neznámých důvodů sypat popel na hlavu.

„Já jsem hezká, ale blbá. Takhle mám povrchní znalosti zhruba o všem. Ale do hloubky prakticky u ničeho,“ pronesla na svou vlastní adresu. Zato na svého manžela, scenáristu a vystudovaného psychologa v jednom, Reného Decastela (47), pěje jenom samé ódy.

Vzhlíží k němu Eva ho za jeho rozhled velmi obdivuje, mluví o něm jako o silné osobnosti, ke které vzhlíží. „Nikdy předtím jsem vlastně za celých dvanáct let manželství netrávila s manželem tolik času jako teď. Mám strašně super chlapa,“ libuje si herečka.

Proč ale začala

Reného zničehonic tak moc chválit? Tohle se ještě nikdy nestalo, Decastelo si měla navíc nedávno stěžovat, že je pořád samá práce a nemá na ni a na děti skoro vůbec žádný volný čas.

Tají poměr?

Možná Eva svého muže chválí i z toho důvodu, že má vůči němu černé svědomí. Tají před ním snad něco, z čeho by neměl radost? Eva se nedávno začala věnovat otužování a párkrát jí dělal společnost i sympatický František Gebr (39), kterého si divačky oblíbily díky pořadu Svatba na první pohled.

Skvěle si spolu podle všeho rozumějí. Gebr je ale zároveň velmi dobrým kamarádem jejího muže Reného. Eva o něm stále mluví jen jako o dobrém kamarádovi, ale kdoví, zda mezi nimi ve skutečnosti opravdu není něco víc.

Pohledný blonďák se také věnuje fotografování a není tajemstvím, že herečka fotografům moc ráda pózuje. René by asi nebyl moc rád, kdyby věděl, co se mu děje za zády.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden