Moje šťastná hvězda

Proč hrozí, že herečka přijde o své těžce vydělané miliony?

Moje šťastná hvězda

Milionové bohatství přináší herečce možná víc bolesti a smutku, než si kdy myslela! Závistiví lidé jí totiž způsobují mnoho bezesných nocí, stejně jako ztráta přátel.

Na první pohled by se mohlo zdát, že je JIŘINA BOHDALOVÁ (91) silný člověk, kterého nic nerozhází. Ve skutečnosti se ale pod tou tvrdou slupkou skrývá zranitelná žena, která se prý bojí samoty.

Poslední roky nejsou pro Jiřinu Bohdalovou (91) prý úplně nejveselejší. S ohledem na její požehnaný věk se totiž čím dál častěji musí vyrovnávat se ztrátou svých přátel, kolegů a kamarádů. Zub času je totiž neúprosný a nepromíjí nic ani slavným a úspěšným.

Naposledy se musela legendární herečka vyrovnávat s odchodem kamaráda Josefa Aloise Náhlovského (†72). Pro Bohdalovou je to náročné, bohužel ale ani v jiných oblastech života nezažívá příliš radosti.

Jako jedna z našich nejúspěšnějších hereček musí často čelit útokům vůči své osobě, které se jí pochopitelně citelně dotýkají. Jsou tohle všechno důvody, proč se

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden