Proč Jaškówovi kvůli Ordinaci lidi sprostě nadávají?

Od začátku své herecké kariéry hraje jen samé grázly, odstřelovače, mafiány a násilníky. Přesto je Robert Jašków (46), jak o sobě sám říká, mírumilovný člověk. Právě teď hraje v seriálu Ordinace drsného primáře Máru, který je závislý na drogách a ve své pracovně šňupe tajně kokain.

Právě proto ho lidé moc v lásce nemají a často mu za to i sprostě nadávají. Co se ale ve skutečnosti skrývá za jeho maskou drsného chlapíka?

Vyrovnal se už s krutou minulostí?

Ačkoliv je dnes Jašków starostlivý otec třech dětí, jako malý kluk vyrůstal bez táty. „Žil jsem bohužel sám jen s mámou. Otce jsem naposled viděl, když mi bylo sedm let. Ani v dospělosti jsme se už nikdy nesetkali a myslím, že se s tím, že se na mě vykašlal, nesrovnám do smrti,“ vzpomíná na svoji minulost herec. Otec rodinu opustil kvůli nové ženě, s kterou si pořídil další děti a o něho už nikdy neměl zájem. Své polské sourozence, dvě sestry a dva bratry, poznal až před pár lety, když na něho na jeho monitoru vyběhl mail: Jsme tvoje sestry Urszula a Božena a ty jsi náš bratr! Je právě tohle důvod, proč si dnes tak chrání svou početnou rodinu? Letos si s partnerkou Petrou (39) koupili zbrusu nový byt, ve kterém poprvé oslavili i vánoční svátky se svými dětmi Janem (8), Jakubem (7) a malou Marjánkou (5). Kde bere rodina na tenhle luxus peníze?

S manželkou Petrou

Z drsného policajta až k feťákovi!

Kromě dlouholetého působení ve Švandově divadle je možné Roberta Jaškówa potkávat stále častěji na televizní obrazovce! I když momentálně vsadil z drsných policejních kriminálek Expozitura či Policie Modrava spíš na nikdy nekončící televizní seriály, role mu dávají pořád stejné. Vedle pana P. ze seriálu Cesty domů a mafiána v Ulici teď hraje i fetujícího primáře v Ordinacil! Jak sám říká, s jeho obličejem a holou hlavou, romantika hrát nemůže. Že by právě z rolí vyhlášených záporáků a padouchů pro něj kpukala záruka stálé práce a přísunu peněz? Jedno je jisté. Jako prince ho asi jen tak neuvidíte!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden