Proč je jejich vztah odsouzen ke smutnému konci?

Vypadá to, že to herečce Evě Burešové nevyjde ani s kuchařem Přemkem Forejtem. Proč se zdá, že bude zase zanedlouho bez chlapa?

Svou lásku vystavují na odiv velice často a rádi. EVA BUREŠOVÁ (27) a PŘEMEK FOREJT (34) spolu randí už nějaký ten pátek a vše se zdá být zalité sluncem. Zvoní jejich vztahu pomalu, ale jistě umíráček?

Krásná herečka a zpěvačka podlehla kouzlu šikovného šéfkuchaře a hned byla ruka v rukávě. Nedali bez sebe ani ránu. Ovšem teď je před Evou Burešovou (27)Přemkem Forejtem (34) nelehká zkouška, kterou podle všeho ustojí jen horko těžko.

Eva by ráda životní změnu, Přemek na to ale očividně moc neslyší. Vrátí se kvůli tomu k bývalému partnerovi? Když se ti dva seznámili v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, všem hned bylo jasné, že je

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden