Proč je krásná herečka stále sama?

Prožila několik vztahů, ovšem žádný nedopadl tak, jak by si představovala. Holišová toho pravého stále ještě nenašla. Kdy čekání skončí?

Sympatická HANA HOLIŠOVÁ (41) má za sebou několik neúspěšných vztahů. Poslední dobou to ale vypadá, jako by na lásku zanevřela. Proč je tak atraktivní, a navíc i úspěšná žena stále sama a doposud nenašla toho pravého?

Atraktivní herečka ze seriálu Ulice Hana Holišová (41) je sice mimořádně krásná, ovšem v lásce má zatím jen a jen smůlu. Jak je možné, že už je dlouho oficiálně bez partnera?

Štěstí v lásce se jí vyhýbá obloukem

Herečka Hana Holišová o svém soukromí nerada mluví, střeží si ho jako oko v hlavě. Naposledy o tom, že má partnera, promluvila před více než rokem. Spíš to ale vypadalo, že chce mít od

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden