Proč je neodolatelný idol žen stále sám?

Sympatický herec Marek Lambora (25) se proslavil rolí zbohatlického synka Janka v seriálu Slunečná, takže by asi této postavě měl být vděčný, že se stal miláčkem národa.

Na druhou stranu se tak stal jednou z nejsledovanějších osob našeho showbyznysu. Nezdá se ale, že by si to nějak užíval. Marek se mnohem víc než na výsluní snaží držet svůj soukromý život spíš mimo zájem médií. Co za tím vůbec je?

Andrea Bezděková (26)

Ženy po něm šílí! Kde je problém?

Z herce Marka Lambory se přes noc stala hvězda číslo jedna. Dívky po něm šílí, starší ženy si říkají, že je škoda, že nejsou mladší, režiséři chtějí, aby hrál v jejich počinech. Ztratil soukromí, kamkoli přijde, hned je obklopen fanynkami, chtějí se s ním fotit, nechávají vzkazy, zvou na rande.

Může si vybírat, přesto jej již skoro rok nikdo s žádnou ženou nezastihl. „Nejsem žádný idol, necítím se tak,“ říká skromně Lambora. Buď nemá žádný soukromý život, nebo si jej pečlivě chrání před všemi zvědavci. Rád se na sociálních sítích, ale vždy je tam opravdu jen on. Žádná partnerka a žádní kamarádi.

Vztah byl jen naoko!

Slunečná mu nastavila vysokou laťku, kterou nebude snadné udržet. A tak herec musí hodně dřít, aby nezklamal a získal si respekt i v dalších rolích. Co se lásky týče, vypadá jeho život jako vyprahlá zem, což je u pětadvacetiletého mladíka podivné.

Naposledy byl herec spojován už loni v létě s miss Andreou Bezděkovou (26). A to jen mediálně a na základě toho, že se objevobali na stejných místech. Při něčem důvěrnějším je ale nikdy nikdo nezastihl. „S Markem se známe,“ přiznala tehdy modelka.

„Nevídáme se, v době, kdy byla karanténa, lidé často navštěvovali stejná místa a nic to neznamenalo.“ Fakt, že by s hvězdou Slunečné tvořili pár, vždy popírala.

Netouží po lásce?

Jeho kolegyně Eva Burešová (27) stihla za dobu Slunečné už vztahy dva, Marek žádný. Jaký je důvod, že by chtěl tak usilovně tutlat lásku? Nebo po ní opravdu netouží anebo ji nepotřebuje? Z jeho okolí prosákla na veřejnost informace, že by mohl být Marek možná na stejné pohlaví.

Což by vysvětlovalo, proč je stále sám. Nechce odehnat davy fanynek a možná se bojí, aby tím neublížil i fanynce nejvěrnější, své babičce. Se vším, co se vymyká normálu, bývá potíž. A tak se možná Marek ve svém nitru raději trápí, než by narušil svůj obraz dokonalého chlapce.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden