Proč ji nechtějí do Sestřiček?

Tak už došlo i na nekorunovanou královnu krásy českých hereček. Kateřina je smutná a bez práce. Najednou jí chybějí herecké příležitosti. Jak je to možné?

Pravdou je, že když Kateřina chodila s mediálním magnátem, bylo to s pracovními příležitostmi o dost lepší. Na druhou stranu, tahle žena je dost talentovaná a energická na to, aby si poradila i bez magnátů. Vždyť zářila na prknech Divadla na Vinohradech i Hudebního divadla v Karlíně.

Jenomže přišla pandemie, a ta krásku o možnost hrát v divadlech připravila. „Šťastní jsou ovšem moji psi,“ snaží se Kateřina hledat na skličující situaci něco pozitivního. „Protože jsem hodně doma, věnuji se i koním. Dcera skáče parcours a kolem stáje je pořád co dělat.“

V Modrém kódu si zahrála starostku.

Na dlažbě

Co dělat má Kateřina Brožová každý den, stará se o celý velký dům. „Jenom mi schází práce,“ posteskla si. Problém je především v tom, že v televizní práci na seriálu Sestřičky by teoreticky mohla normálně pokračovat, neboť toto natáčení koronavirus zatím nezhatil.

Jenže v Sestřičkách už atraktivní blondýnku vídat nebudeme. V Modrém kódu, na nějž Sestřičky volně navazují, představovala ambiciózní starostku. Ale proč ji nemůže hrát i nadále?

Hledá rovnováhu

„Ona vždycky přišla a udělala tam nějaký hrozný binec a zase zmizela. Ale mám pocit, že už asi autoři neměli inspiraci, co s mojí postavou dělat dál,“ posteskla si Kateřina. Nedávno jí zemřela maminka, herečka se z toho stále nevzpamatovala.

Po osamělých Vánocích, které strávila jen s dcerou Kačenkou (19), se snaží znovu získat ztracenou rovnováhu. „Tak nějak pomalu se probírám k životu,“ míní s hlubokým povzdechem. Ač ji označují za zlatokopku, tvrdí, že není nijak náročná. Jak dlouho?

reklama
reklama

Komentáře