Vystavuje manželství riziku. Proč ji tak ponižuje?

Umí Adéla Jiřímu říct, že takhle se k ní chovat nemůže?

Hereckou manželskou dvojici Adélu Gondíkovou (47) a Jiřího Langmajera (54) prý spojuje stejný smysl pro humor. Podle jejich okolí ale vtípky často maskují velmi drsnou realitu.

Herec Jiří Langmajer (54), který se do srdcí diváků vryl například komedií Copak je to za vojáka..., v poslední době nejspíš prochází krizí spojenou s věkem.

Aspoň tomu nasvědčuje to, jak často si na přibývající roky stěžuje svým fanouškům na sociálních sítích. Jenže i tam je znát, že už přece jen není nejmladší a spousta věcí ohledně fungování v online světě mu zřejmě nedochází.

Na něco už zřejmě prostě nestačí

Hned v začátcích svého působení na internetu se proslavil videem, na kterém byl vidět tak, jak ho pánbůh stvořil, v domnění, že si toho nikdo nevšimne. A nedávno například zveřejnil svoje citlivé osobní údaje. Chtěl se totiž pochlubit negativním testem na koronavirus a rozhodl se sdílet potvrzení o něm.

„Dal tam ale celé potvrzení, kde bylo rodné číslo, adresa, telefon. Úplně všechno. Tak mi zase lidé volali a psali, ať mu řeknu, aby to dal pryč,“ rozpovídala se Gondíková o tom, jaké starosti s

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře