Proč ji tak trápí vlastní rodina

Plánů by bylo i po devadesátce mnoho, nabídky má stále, ale sil a zdraví už se jedné z našich nejslavnějších hereček přece jen nedostává.

Na začátku května plánovala Jiřina Bohdalová (90) velikou oslavu devadesátin, tu jí ale zhatila epidemická situace. Snažila se vynahradit si to účastí na dalších společenských akcích, ale na konci léta jako by jí začaly ubývat síly. Začíná se snad stahovat z veřejného života?

Mezi veřejně známými úspěšnými umělkyněmi je to skoro podmíněný reflex: producírováním před veřejností přímo žijí, a jak se uzavřou mezi čtyři stěny, působí to jako znamení, že jde „do tuhého“. Jiřina Bohdalová (90) v tom není jediná, v půlce září vymetla se svým vnukem Markem Ciccottim (35) i narozeniny producenta Františka Janečka (77).

A když se nedávno omluvila z jednoho přenosu StarDance (jako host, ne že by tam chtěla tančit) a následně z divadelní benefice scény Na Jezerce, vzbudilo to dost pozornosti – víc, než když se ze „svého“ dílu StarDance omluvil klempírující Jiří Suchý (90), který se nakonec ale ukázal na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama