Moje šťastná hvězda

Proč ji Slováček tolik ponižuje?

Zpěvačka Dagmar Patrasová (67) má evidentně nervy ze železa.


Není žádným tajemstvím, že ji spoustu let manžel Felix Slováček (79) podvádí, horší ale je, že se tím v rozhovorech neustále chlubí. Nedávno se pochlubil, že za ním po koncertech stále chodí fanynky pro podpis a někdy s ním zůstanou a popíjejí.


Ženy přitahuje


„Polibkem to začíná a v posteli to končí, znáte to,“ vysvětlil Slováček, jak to chodí. Navíc poznamenal, že je to už několik dekád s fanynkami stejné, když po něm nějaká touží, většinou dosáhne svého. Zdá se tak, že je Slováček stále pořadným seladonem a s ženami si umí užívat.


Patrasová má ale na celou situaci svůj názor. Podle ní je na tom Slováček velmi špatně, tvrdí o něm, že špatně slyší a sešel. „V tomto věku člověk neví dne ani hodiny,“ prozradila s tím, že je mu oporou, protože mu to před oltářem slíbila.


Má s ním svatou trpělivost


Otázka samozřejmě je, jestli to má zapotřebí. Neustále přihlížet jeho milostným eskapádám totiž musí být opravdu vyčerpávající. „Nechci, aby na stará kolena zůstal sám,“ dodává Patasová.


O té se zase tvrdí, že je závislá na alkoholu, což potvrzují i některé její přešlapy z minulosti. Slováček o ní dokonce tvrdí, že je nemocná, ale nechce se léčit. Smutný příběh.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden