Můj čas na kafíčko

Proč jsou muži nevěrní?

Ten, kdo je nevěrný, je ve vztahu nespokojený. Něco mu chybí, a tak to začne hledat jinde, u cizích. Co za nevěrou stojí a proč nás muži podvádějí?

Nevěra není příčinou rozpadu vztahu, je to důsledek ztráty blízkosti, vášně a vzrušujících podnětů. Dva lidé se odcizí a vztah zapadne do rutiny. Často je to stále dokola. Mraky povinností a starostí vedou k napětí a hádkám.

Partneři přestanou mít potřebu dopřávat si drobné radosti s tím, že to ten druhý stejně neocení. Jenže všichni potřebujeme jistotu, že nás ten druhý miluje a uznává. Když se to ze vztahu vytratí, objeví se někdo, kdo tento pocit muži dodá. A tak si začne připadat důležitý, chtěný, a od nevěry už je jen krůček.

Co chtějí muži? A co ženy?

U žen je chuť na sex založena na emocích. Když se cítí milované, plně se muži odevzdají a jejich chuť na sex stoupá. U mužů to je opačně. Ze sexu vznikají jejich city.

Muži často alibisticky tvrdí, že při aktu s jinou ženou jde jen o pocit lovce a uvolnění napětí. Až když se do toho přimíchají city, je to problém a jde o nevěru. Což my ženy tak rozhodně nevidíme.

Jak proti nevěře?

Už v době zamilovanosti je vhodné si spolu založit nějaké tradice, které jsou jen vaše. Ve vztahu jde o dlouhodobé snažení, nejen o tu euforii v době zamilovanosti, kdy jde vše samo.

Je nutné dávat najevo, že o chlapa máte zájem, že je pro vás pořád důležitý. Pokud mu tento pocit nedáváte, může se stát, že mu ho dá nějaká jiná. A tak je lepší tomu předcházet.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden