Můj čas na kafíčko

Proč Jágr koupil její fotku z mládí?

Nahota ve filmu nedělá hvězdě z Ordinace v růžové zahradě Daně Morávkové (48) žádný problém, akty by ale prý nikdy nenafotila. A to ji přemlouvali z časopisu Playboy už třikrát. Herečka prozradila, proč všechny nabídky vždycky odmítala.

Odhalila své sexy tělo

Oblíbená herečka je sice pracovně velmi vytížená, ale na focení si čas najde. Před vánoci nafotila charitativní kalendář Splň si sen. Svůj první kalendář nafotila už před sedmi lety, toto focení ale tentokrát pro ni bylo speciální. „Nejsem žádná modelka, takže si příležitostné focení užívám,“ přiznala Dana, které nafotila velmi svůdné fotky. Proč byla v kalendáři odhalená? Bylo to prý kvůli tomu, aby se snímky dobře vydražily. A to se povedlo, protože se při dražbě vybralo neuvěřitelných 185 tisíc korun, a jeden z obrazů dokonce vydražil Jaromír Jágr (47). Na fotce byla herečka zvěčněná jako bývalá krasobruslařka. Nadšený Jágr za fotku zaplatil 30 tisíc korun! Když Dana zjistila, že fotografii získal právě on, úplně se rozněžnila. „Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu v bruslích viset na zdi Jaromírovi. On je prostě skvělý,“ nešetřila chválou Morávková. Je vidět, jak je z Jágra nadšená. Prý se znají dlouho a herečka má ke slavnému hokejistovi blízko.

Mají spolu románek?

I když je jejich blízký vztah minimálně trochu podezřelý, o žádném románku prý nemůže být řeč, protože herečka je šťastně vdaná za hudebníka Petra Maláska (55). Spíše půjde jen o neskonalý obdiv. A co říkal její manžel na provokativní snímky? Ten je viděl ještě před vytištěním kalendáře, dokonce na jedné společně s jejich synem stáli společně modelem. „Řekla jsem si, že tam chci mít svou rodinu a situace, které mám ráda a patří do mého života.

Kalendář má téma rodiny a ta je pro mě to nejdůležitější,“ vysvětlila herečka. Sice kvůli atraktivnosti kalendáře nafotila několik odvážných snímků, víc by se ale podle svých slov už neodhalila. Nabídky na focení aktů prý dostává od osmnácti let. „Nikdy jsem na to nepřistoupila, protože jsem z velmi přísné rodiny. Kdybych nafotila akty, rodiče by mě přerazili,“ říká herečka. Objasnila, proč jí nahota ve filmu nevadí, ale akty fotit nechce. „Ve filmu je to něco jiného, jsem herečka. Necítím ale potřebu fotit se nahá,“ řekla Morávková s tím, že to by to nikdy nedělala pro peníze a ani v případě, že by šlo o slušné fotky. Nebylo tudíž velkým překvapením, že svůj nový kalendář nafotila celý zadarmo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden