Proč Kristýna dlouho tajila své těhotenství?

Hvězda primáckého seriálu Ohnivý kuře a oblíbeného seriálu Comeback Kristýna Leichtová (32) si to uměla pěkně naplánovat. Svoje první dítě totiž čeká přesně ve chvíli, kdy končí celé Kuře, a herci by tak stejně byli bez práce.

O peníze by tedy přišla tak jako tak. To, že je momentálně brunetka v pátém měsíci těhotenství, ale dokázala úspěšně celou dobu tajit, a to i přes časté nevolnosti. „Moc si to užívám. Dokonce i to, že je mi občas nepohodlně,“ svěřila se. Stejně tak navíc tajila do poslední chvíle i budoucího otce svého nenarozeného dítěte. Je jím totiž její známý, staronový šéf činohry Národního divadla moravskoslezského v Ostravě Vojtěch Štěpánek (34). S ním se Kristýna zná už skoro dvacet let, ještě když jí bylo čtrnáct. Tehdy spolu chodili na konzervatoř. Proč tedy taková velká láska vzplála až nyní?

Je to pro herečku jen vztah z rozumu?

Zná ho dlouho a před všemi ho zatloukala

Ono totiž dost možná vůbec nejde až o takovou zamilovanost, jak se herečka na první pohled tváří. Jenže Kristýna je sama ze šesti sourozenců a vždycky podle svých slov toužila po velké rodině. „Dřív jsem si říkala, že bych brala velkou rodinu, ale čím jsem starší, tím si říkám, že jedno nebo dvě. Asi velká smečka nehrozí. Ale pak můžu mít čtyřčata a to stejně ne- ovlivním,“ tvrdila zarytě ani ne před rokem. Se současným přítelem už několikrát v minulosti chodila, ale vždycky, když se pro ni objevil někdo zajímavější, šel Vojta se svěšenou hlavou z kola ven. Chtěl si tedy napotřetí pohlednou herečku už pojistit?

Odchází za láskou pryč z Prahy

Účastnice osmé řady populární taneční soutěže StarDance je tak odhodlaná jít za svým milým až na kraj světa. Vojtěch má totiž stálou práci v Ostravě a pro úspěšnou herečku to tak znamená stěhování z hlavního města na druhý konec republiky. Zatím se na jedné z jejích sociální síti objevují jen milostná vyznání a samá chvála. Ale jak dlouho bude nastávající maminku život bez velkoměsta bavit? To se asi ukáže až nejdřív v srpnu, kdy má Kristýna plánovaný termín porodu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden