Proč Lucii Borhyovou muži vždy opustí

Nejvíce trpí její potomci

Přestože je moderátorka LUCIE BORHYOVÁ (38) krásná a úspěšná žena, chlapy si ve svém životě nedokáže udržet. Kdyby však jedno ze tří zasnoubení dotáhla do konce, možná by bylo všechno jinak a nebyla by opět na vše sama.

Před oltář se nepostavila ani jednou, i když zásnubní prsten si nechala navléknout hned třikrát. Namísto svatby ale přišel pokaždé rozchod. Zatímco veřejnost spekulovala, o tom, co za tím vězí, slavná moderátorka přiznala, že zkrátka není ten typ ženy, která by za každou cenu chtěla obléknout svatební šaty a se svým partnerem si oficiálně slíbit lásku a věrnost navěky.

A možná právě v tomto ohledu dělá velkou chybu! Když žijete s někým takzvaně na hromádce, můžete se prakticky kdykoli zvednout a ze vztahu jednoduše odejít. Pokud by však došlo na svatbu, možná by to hvězdu televizního zpravodajství donutilo na soužití s partnerem pracovat a její vztahy by nemusely končit tak katastroficky.

Moderátorka očividně zatím nevidí důvod, proč by se tím měla zabývat. O děti se dokáže postarat sama, má úspěšnou kariéru, vypadá skvěle a věk ji ještě netlačí. Jenže jednoho dne zatouží po úplné rodině a mohlo by se snadno stát, že bude pozdě.

Kolik dětí, tolik tatínků

Když ne kvůli sobě, mohla by myslet alespoň na své dvě ratolesti LINDU HRDLIČKOVOU (2) a LUCASE PAPADAKISE (7). Vzhledem k tomu, že se netají tím, že touží po dalším dítěti, je už teď jasné, že každé z nich bude mít jiného tatínka.

Fámy  o svatbě

Není to tak dlouho, co se v kuloárech šuškalo, že se tajně provdala za svého posledního partnera, moderátorského kolegu MICHALA HRDLIČKU (27), ale brzy vyšlo najevo, že to byla pouhá fáma.

A přesně tak, jak tomu bylo i v minulosti, záhy přišel drsný rozchod. Navíc po Hrdličkových opileckých eskapádách, které předvedl na festivalu ve Varech, už ani nehrozí, že by se tihle dva k sobě někdy vrátili.

Přestože veřejnost okamžitě odsoudila mladého moderátora za to, že opustil matku svého dítěte, zdá se, že realita bude úplně jiná a Lucie si za všechno nakonec může sama. Zřejmě tak dlouho odbývala Michalovy žádosti o ruku, až s ní mladému sporťákovi došla trpělivost.

Proto zbývá jen doufat, že se v dalším vztahu Lucie umoudří a dopřeje sobě a svým dětem rodinu, která má i tatínka zpečetěného oddacím listem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden