Proč manželku nechá řídit svůj život?

Herec se po boku své manželky zcela změnil. Ona se mu ale za jeho snahu jen vysmívá! Jak dlouho to ještě dokáže vydržet?

Míval pověst věčného sukničkáře, jenže jak se zdá, herec JIŘÍ LANGMAJER (55) se změnil. Říká, že hlavně kvůli své ženě, herečce ADÉLE GONDÍKOVÉ (48), která mu ale dává pěkně zabrat.

Vztahu herečky Adély Gondíkové (48), kterou diváci znají například ze seriálu Sestřičky Modrý kód, a herce Jiřího Langmajera (55), který pro mnohé navždy zůstane vojínem Koubou z filmu Copak je to za vojáka, ze začátku nikdo nevěřil.

Adéla dokonce přiznává, že ji mnozí varovali ještě dřív, než si spolu něco začali. „Nerada přistupuju k lidem s předsudky,“ vysvětluje, proč nedbala rad okolí a dala Jiřímu přece jen šanci.

Jenže i přesto, že se dokázal v mnohém změnit, život po jeho boku ani tak není

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden