Proč Marie Rottrová tajila svatbu?

Po jedenácti letech řekla své ANO. Vdávat se ale vůbec nechtěla!

Poté, co jí zemřely největší lásky jejího života, hudebník Vlastimil Kučaj (+57) a šéf její kapely Richard Kovalčík (+37), zapřísahala se, že už se nikdy nezamiluje a zůstane navždycky sama. Jenže člověk míní a život mění.

A tak se Marie Rottrová (74) stejně zamilovala. S jejím osudovým mužem, podnikatelem Milanem Říhou (59), ji seznámila její dlouholetá kamarádka, textařka Jiřina Fikejzová (89). Nevadilo jí ani, že je o patnáct let mladší. A tak se kvůli němu vzdala své kariéry. Už dokonce podruhé v životě.

Poprvé ukončila kariéru kvůli své lásce - německému podnikateli českého původu Georgeovi Burgersteinovi a stala se ženou v domácnosti. A před pěti lety to udělala znovu, jen aby se mohla být se svým mladým partnerem a věnovat se mu. Jenže jí zpívání začalo chybět. Říha jí  v kariéře nebránil a tak se Rottrová zase vrátila s kariérou zpěvačky.

Možná díky tomu zjistila, že je pro ni ten pravý. A tak mu letos v létě po jedenácti letech konečně řekla své ANO. Ovšem v naprosté tajnosti! Nechtěla prý svou lásku předvádět na veřejnosti, aby ji „nezakřikla“! A tak doufáme, že jí třetí manželství konečně vyjde.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden