Můj kousek štěstí

Proč Miluše Bittnerová nemůže zhubnout?

Herečka Miluše Bittnerová je zoufalá. Ráda by shodila přebytečná kila, ale zdravotní stav jí to nedovolí!.

S tím, že nikdy nebude mít míry modelky a zůstane holkou krev a mlíko, se Iva Bittnerová už dávno smířila. I když to rozhodně není na škodu. Vždycky byla považována za sexsymbol. Poslední dobou se ale herečka začala zakulacovat víc, než by si přála.

Přejídání a mlsání šlehačkových dortíků v tom ale není. Mohou za to vážné zdravotní potíže! "Zlobí mě štítná žláza," svěřila se. "Jsou dva druhy chování štítné žlázy. Může být zpomalená, takže přibíráte a jste unavení nebo zrychlená, kdy sice ubíráte na váze, ale zase hrozí infarkty," dala na vysvětlenou s tím, že ji trápí právě ta, po které jde váha nahoru.

stardance bittnerova

Zhubnout jí nepomáhají diety ani pocení v tělocvičně. "Zkoušela jsem držet proteinovou dietu, ale bylo to k ničemu," říká zklamaně herečka. Dokonce nezabral ani každodenní dril, který měla kvůli StarDance.

I když na parketě skoro nechala duši a všichni tu automaticky hubnou, Bittnerová prý neshodila ani gram. Ba naopak. Kila přibývala dál! Teď, kdy má novou lásku, přítele, kterému říká Renda (43), by štíhlou postavu přitom obzvlášť uvítala.

"Jediné, co může pomoci, jsou hormony," říká v naději. Nezbývá než doufat, že léky, které začala brát, Bittnerové zaberou a zdraví se jí zlepší..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden