Můj kousek štěstí

Proč mu dávala svobodu? Měla ho držet na řetězu

Scenárista mění lokál

Umělcům by se měla přistřihnout křidélka, dokud je čas. Teď už je bohužel příliš pozdě. Čilý scenárista Petr Kolečko frnkl do svůdné náruče přitažlivé rusovlásky Nesvačilové.

Příliš mnoho volnosti. Sama Aneta Vignerová (34) pojmenovala příčinu rozchodu se scenáristou Petrem Kolečkem (38), s nímž vychovává Jiřího (2). Miss České republiky 2009 promluvila o pouhý měsíc trvající partnerské krizi, kterou si dokonce dávala za vinu a konzultovala ji s matkou v rodném Havířově.

Vždy muži dávala naprostou volnost, dělal si, co ho napadlo, nekontrolovala ho, aby ji nepovažoval za stíhačku. Dávat umělci volnost – no to byl nápad! Kdyby ho držela na řetězu, možná by se to nestalo.

Byl v kině

A když odjela zoufalá Aneta za maminkou, poradit se, co dělat, aby zažehnala partnerskou krizi, seděl už nevěrník v biografu po boku Denisy Nesvačilové (31), hvězdy seriálu Pálava, který Kolečko psal i režíroval. V kuloárech se navíc šeptá, že se k Anetě choval nepatřičně už dřív.

Konkrétně zjara po natáčení pořadu Můj muž to dokáže, když zhasla světla ve studiu. „On byl na ni neurvalý, nechoval se k ní vůbec hezky,“ uvedl zdroj. Možná snědl až příliš mnoho slaných tyčinek, jak velel scénář pořadu.

Koho sbalí?

Se scenáristou šijí všichni čerti. V minulosti už byl ženatý s rodačkou z Mostu Gabrielou, mají dvě děti. Díky ní město lépe poznal, s tchánem chodil do restaurace Severka, a to vše jej inspirovalo k napsání seriálu Most!

Manželství zkrachovalo, nyní Kolečko opouští další partnerku s dítětem, inu, asi se umělci, který se stal i díky Miss ČR Vignerové náhle známým, zapalují lýtka. Odborníci si myslí, že patří k mužům, kteří rádi „mění lokál“. Uvidíme, koho sbalí během dalších natáčení.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden