Proč musela opustit svého syna?

Na chvíli až se stane maminkou se zpěvačka Monika Absolonová (40) velmi těšila. Zřejmě si ale svou mateřskou dovolenou představovala trochu jinak. Místo, aby si užívala drahých okamžiků se synem Tadeášem (1), musí zpátky do pódia. Stojí za tím problémy s penězi? Podle všeho ano!

Bude to půl roku, co partner Monika Absolonové, Tomáš Horna (36) ukončil svou hokejovou kariéru. Od té doby je ale podle našich informací bez práce a roli hlavního živitele rodiny tak nejspíš převzala zpěvačka na mateřské dovolené. Horna si dodělává střední školu a údajně sní o tom, že by otevřel relaxační centrum. Nic ale zatím není jisté. Peníze jsou však třeba, zvlášť nyní, když mají partneři rodinu. „Na mizině nejsme, ale peníze se vždycky hodí. Plíny něco stojí,“ naznačila zpěvačka, že se do práce tak trochu vrátit musela. Rok byla více méně doma, zpívala jen na akcích a úspory se tak nejspíš opovážlivě ztenčily.

Táta na mateřské

O Absolonové je známé, že pracuje do úmoru. A jak se zdá, hodlá opět naskočit naplno do víru showbyznysu. „Nevím, kam dřív skočit,“ potvrzuje zpěvačka, že se pomalu vrací do starý zajetých kolejí. A kdo se stará o malého Tadeáše, když máma křepčí na pódiu? Není to nikdo jiný, než hokejista ve výslužbě Tomáš Horna.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama