Moje chvilka pohody

Proč muži podvádějí

Nejde to možná na rozum, ale muži dokážou své ženy podvádět, i když je milují. Budujete s partnerem společný vztah, máte plány do budoucna a jste si zcela jistá, že vás bezmezně miluje? I ve zjevně dokonalém vztahu hrozí, že partner může podvést, a to i ve chvíli, kdy ženu miluje.

Proč? Existují dva hlavní důvody, proč nejsou muži schopni dodržet věrnost svým partnerkám.

Milenka ho tolik nezná

V dlouhodobém vztahu se partneři postupem času čím dál tím více poznávají. A právě to může pro některého muže znamenat problém. Je si vědom toho, že manželka zná všechny jeho slabosti a neduhy.

Ví, že ho práce nebaví, že chrápe nebo že stále nemůže dosáhnout toho, po čem touží. Čím je těchto jeho nedostatků více, tím více hrozí nevěra. A proč? Jednoduše proto, že nová partnerka dává novou možnost na úspěch.

Neví, že dotyčný není úspěšný v práci, kromě toho, co jí muž sám řekne. A tak se i on může chovat tak, jako by dané problémy neexistovaly. Alespoň po určitou dobu. Na chvíli, kdy je zase za toho největšího borce.

Nemá žádný plán

Dalším důvodem, proč se někteří muži uchylují k nevěře, je fakt, že nemají žádný plán do budoucna. Možná muž chodí se ženou už delší dobu a má ji opravdu rád. V hlavě ale pořád nemusí mít vyřešeno, jak se vztah bude vyvíjet a jak by chtěl, aby se vyvíjel.

Pokud toto nemá sám se sebou ujasněno, existuje vysoké riziko toho, že se uchýlí k nevěře. V tu chvíli je podle odborníků na partnerce, aby do toho „vstoupila” a zjistila, jak se celá věc má. Zda ji partner zahrne i do vlastních budoucích plánů, či nikoli.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden