Proč muži tajně čtou časopisy pro ženy?

Také vás fascinuje, jak se váš muž pohoršeně dívá, co to zase čtete za časopis? A pak ho načapáte, jak si ho nenápadně a tajně čte také? Co tam muži hledají?

V ženských časopisech je hodně ženské síly a právě ta je pro muže fascinující. Někteří tak objevují i svou vlastní skrytou ženskou stránku. A zajímají se o témata, která se dřív týkala výhradně žen a muži byli ti, o které se pečovalo, když přišli z práce.

Dnešní muži zkoumají, jaká že je ta jejich role vůči ženám a možná se bojí mluvit o tom se svou manželkou, tak to nenápadně zjišťují z časopisů.

Chtějí se dozvědět víc

Je zajímavé, že ženy si mužské časopisy, kde jsou pěkná auta, elektronika a rady pro muže, prohlédnou rády a nestydí se za to.

Tak proč s tím muži dělají tajnosti?

Je to prosté, i když muži by pravý důvod nikdy nepřiznali. Muže, kteří čtou ženské časopisy , přitahuje ženství a chtějí se o ženách a i od žen něco dozvědět. Proč se za to stydí? I když se za to většina z nich stydí, dělají kolem toho cavyky, mrtvé brouky nebo naopak frajery, že jich se nic takového netýká, opak je pravdou.

Muži hledají v ženských časopisech odpovědi na své vlastní obavy, strachy i touhy po naplněném životě, pozornosti, přiblížení a po ženě. Ale jinak je samozřejmě klidně nechme při tom, že si čtením jen krátí dlouhou chvíli a myslí si, že jen hledají zábavné historky pro své kamarády, až se s nimi zase sejdou na pivu.

Síla silnější než poklopec

Ačkoli by to nikdy nepřiznal, muž touží po tom najít sám sebe, objevit svou sílu, která přesahuje jeho poklopec a touží právě po takové ženě, jejíž potřeby, touhy a pohled na život se shodují s jeho cestou a směrem.

A přesně z toho důvodu čte časopisy pro ženy, ve kterých je článků o podobných tématech spousta. Tak mu je neberme!

reklama
reklama