Proč na ni začal žárlit?

 Vždy měl pro její práci pochopení, teď je najednou všechno jinak. SANDRA NOVÁKOVÁ (38) má řešit žárlivé scény svého snoubence.

Nic v jejich vztahu nenapovídalo tomu, že by bylo něco v nepořádku. Dlouhá léta žila herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód Sandra Nováková (38) šťastným a spokojeným rodinným životem.

Se svým dnes už snoubencem, režisérem Vojtěchem Moravcem (33), neměli žádné vážnější problémy. Tyhle časy už jsou ale asi pryč. Vojtěch se měl totiž jako lusknutím prstu změnit k nepoznání.

Byla z toho v šoku

Sandra má jako herečka milostné scény v popisu práce. Musí prostě zahrát to, co je ve scénáři. Dřív to Vojtěch chápal a nic proti tomu neměl. Teď se ale nemůže dívat na to, jak jeho partnerka před kamerou líbá někoho jiného.

Zkrátka mu to je proti srsti. Jelikož je jedním z režisérů seriálu, tak se snaží za každou cenu vyhnout natáčení, kde má Sandra peprné scény se svými kolegy. Dřív se přitom na pořad dokonce dívali spolu a do kázali se tomu i zasmát.

Co se stalo a proč Moravec najednou tak otočil? I sama Nováková je z toho údajně v šoku a svého nastávajícího manžela tak vůbec asi nepoznává.

Má blízko ke kolegovi

Možná ale nevědomky dává svému partnerovi k žárlivosti důvod. Sandru teď totiž v seriálu pojí milostná dějová linka s kolegou Janem Nedbalem (30) a mají si skvěle rozumět, i když se kamery vypnou. Jan je mladý, pohledný a fanynky po něm šílejí.

On má ale zřejmě nejblíž zrovna k Sandře. Ta ho má nejspíš také ráda, ale jen jako kamaráda. Brání ho? Ukradený jí ale asi také zrovna není. Když na něj má totiž Moravec nějaké řeči, Nováková se ho má vždy hned ochotně zastat.

Není divu, že se to Vojtěchovi zdá podezřelé. Kdyby byli jenom kolegové, nedělala by z toho Sandra přece takové divadlo. Zdá se, že se snoubenci ocitli v začarovaném kruhu. Nebo spíš v milostném trojúhelníku?

Svatba, nebo rozchod?

Otázka je, jestli partneři dokážou své problémy vyřešit. Jejich známí jim mají radit, aby si o všem promluvili s chladnou hlavou a všechno si vyjasnili. Pokud kolem sebe budou jen mlčky chodit, mohlo by se to mezi nimi naopak ještě víc zhoršit. Uvidíme, jestli se nakonec dočkáme veselky, nebo rozchodu.

reklama
reklama

Komentáře