Proč nechce Vojtek další dítě?

Před rokem sice porodila, ovšem už teď sní o tom, že bude znovu zanedlouho těhotná.

Zatímco PETRA VRASPÍROVÁ (35) plánuje prý ještě potomka, ROMAN VOJTEK (49) už ne. Kvůli sporům ohledně budoucnosti tak u nich doma možná začíná houstnout atmosféra.


V polovině ledna zaplavila Veronika Vraspírová (35) svůj účet na sociální síti spoustou fotek, na nichž se chlubila těhotenským bříškem.  Málem by jí už fanoušci gratulovali, ukázalo se však, že se jedná o vzpomínky na těhotenství se synem Nathanielem (1). Tehdy totiž zpěvačka novinu dlouho tajila a fotky většinou zůstávaly schované „v šuplíku“. 


Co vše udělá Petra Vraspírová pro to, aby byla znovu těhotná?

Budou to už dva roky 

Jde ale jen o vzpomínky, nebo se snaží manželovi Romanu Vojtkovi (49) jemným nátlakem naznačit, že by měla ráda další dítě? Ostatně u jedné z fotografií se svěřila, že ona děti ještě plánuje. Zdá se však, že u manžela tvrdě narazila.

„Za chvilku to budou dva roky, co jsem zjistila, že jsem těhotná,“ zasnila se muzikálová zpěvačka s tím, že se jí nechce ani věřit, jak krásné to celé bylo. Měla prý obrovské štěstí, i když ji těsně před porodem potrápil údajně covid.

Vzpomínala na chutě, které měla a které se neustále měnily, na úskalí, jež jiný stav přináší, ale i na to, jak krásnou měla pleť a husté vlasy. Jakmile začne žena vytahovat podobné vzpomínky, je zřejmé, že by si těhotenství ještě ráda zopakovala. 

Další dítě? 

Alespoň jednou. Petra Vraspírová nebude zřejmě v tomto ohledu výjimkou, naopak. Zřejmě by chtěla v dohledné době ještě další dítě, její muž je ale údajně proti. Zatímco pro jeho manželku by to byl potomek druhý, on by měl čtvrté dítě.

A do toho se mu prý moc nechce, což je i s ohledem na jeho věk celkem pochopitelné. Na druhou stranu, když si našel o téměř patnáct let mladší partnerku, mohl počítat s tím, že děti bude chtít. „A já děti ještě plánuju. Roman prý už ne… To jsem zvědavá, s kým je budu mít,“ odpovídala své fanynce zpěvačka. 

Vojtek opustil svou první manželku Terezu právě v době, kdy čekala jejich druhé dítě.

Strach a pochybnosti

Nikdo by se asi Vojtkovi nedivil, kdyby se do dalšího dítěte zrovna dvakrát nehrnul. Letos na jaře oslaví padesátku a nejspíš by už měl rád také trochu klidu. Navíc, ačkoli nejednou uvedl, že se do minulosti nedívá, ho dost možná trápí obavy a pochybnosti.

Vždyť před více než šesti lety opustil svou první manželku Terezu (42) právě v době, kdy čekala jejich druhé dítě – syna Benedikta (5). Vojtková byla jen pár týdnů před porodem a musela se vyrovnat s tím, že zůstane na oba své potomky sama.

„Je to pro mě zrada a velké lidské zklamání,“ svěřila se tehdy Vojtkova naprosto zdrcená manželka, která dokonce skončila v péči psychiatrů. Herec se snažil omluvit tím, že si uvědomuje, jak odporně se zachoval vůči své ženě, svůj odchod od rodiny ale v žádném případě prý neplánoval. 

Změní nakonec svůj názor?

Nemohl už ale podle svého vyjádření dál. Bojí se Vojtek, že by se mohla situace opakovat? Anebo Romanovi prostě jen stačí být trojnásobným otcem a na další rodičovství už se necítí?

Uvidíme, jak se bude situace u Vojtků vyvíjet. Nathaniel je stále ještě hodně malý, třeba až trochu odroste, změní Vojtek názor a splní své manželce její velký sen. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden