Proč nikdy neskončila před oltářem?

Zpočátku neskrývala Sabina Laurinová své nadšení, že by se z ní stala vdaná paní. V posledních letech ale úplně otočila. Snaží se tím jen skrýt své velké zklamání?

Dlouho se mělo za to, že má SABINA LAURINOVÁ (49) na muže smůlu a svatby se zřejmě nikdy nedočká. Nedávno se herečka nechala slyšet, že bílé nadýchané šaty nikdy nebyly jejím snem. Je to pravda?

Hvězda seriálu ZOO Sabina Laurinová (49) má za sebou hned několik vztahů, které skončily krachem. Mezi ty nejvážnější patří nepochybně ten s rockerem Josefem Vojtkem (56), s nímž má dceru Valentýnu (19), a ten s Karlem Kameníkem (65), z něhož se narodila dcera Maja (13).

Ani v jednom případě se svatby herečka nedočkala, přitom s druhým ze zmíněných mužů k tomu chyběl už jen malý kousek. Sympatický zubař ji totiž o ruku požádal, než ale došlo na veselku, vztah se rozpadl. Zdá se však, že toho Laurinová nelituje. Manželství totiž podle všeho není nic, po čem by

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden