Moje šťastná hvězda

Proč o ní mají její nejbližší strach?

Moje šťastná hvězda

Ke svému exmanželovi Břetislavu Stašovi měla blízko i dlouho po rozvodu. I proto jí jeho smrt velmi zasáhla.

Herečka JIŘINA BOHDALOVÁ (92) prý prožívá jedno z nejtěžších období  ve svém životě. Její první manžel BŘETISLAV STAŠ (†93) zemřel a to ji velmi zasáhlo. K tomu všemu ji navíc stále trápí zdravotní problémy.

Ještě před pár lety se fanoušci podivovali nad tím, jak je Jiřina Bohdalová (92) vitální a čiperná. Nevynechala snad žádnou společenskou akci a všude rozdávala jenom samé úsměvy. Jenže v posledních měsících se legenda českého filmu stáhla do ústraní a v kuloárech se nesou zvěsti, že na tom není po zdravotní stránce vůbec dobře.

Na psychické pohodě jí jistě nepřidalo ani to, že zemřel její první manžel a otec dcery Simony Stašové (68), geolog a seismolog Břetislav Staš (†93). Říká se, že se s tím Bohdalová dodnes těžko srovnává. Kromě toho se prý rozhádala i

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden