Proč o ni mají strach její nejbližší?

Vždy to byla velká bojovnice, která se nevzdala snu o spokojeném životě. Co herečku Syslovou tolik trápí?

DANA SYSLOVÁ  (77) vždy hýřila energií. A to i přesto, čím vším si v životě prošla. V poslední době o ni ale mají její nejbližší strach. Syslová totiž ve zvláštním rozhovoru promluvila o svém zdraví. Co se  s ní děje?

Oblíbená herečka ze seriálu Ulice Dana Syslová (77) si prošla v životě okamžiky, který by si nepřál zažít nikdo z nás. Ačkoli ale velkou bolest překonala a snaží se žít spokojený život, v poslední době vyděsila své příznivce vyjádřením o svém zdraví. Co se jí stalo?

Velmi zvláštní vyjádření

V posledních letech si Syslová pečlivě vybírá společenské akce, které navštíví. Nedávno se na jedné z nich objevila, což potěšilo novináře a okamžitě s ní začali dělat rozhovory. V jednom z nich trochu zvláštně zareagovala na otázku, jak

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden