Můj čas na kafíčko

Proč o partnerovi vůbec nemluví?

Herečka z nekonečného seriálu Ulice či ZOO Vanda Hybnerová (53) je oficiálně stále partnerkou rallye závodníka Jakuba Choury (40). S mladším sympaťákem se ovšem nikde neukazuje a vůbec o něm nemluví. Jsou tedy opravdu spolu, anebo pouze Hybnerová mlží a nechce světu prozradit, že je znovu po letech nezadaná?

Velmi dobře utajený rozchod?

Není to tak dávno, co se svěřila veřejnosti, že ji trápí pocity zklamání a osamocení. „Zažívám je vždycky, když se nenaplní moje očekávání,“ prozradila herečka s tím, že v tom případě se hroutí všechny její plány, a to jak pracovní, tak i mateřské či milostné.

Jakub Choura (40).

Možná si ale za to trochu může sama, jelikož o sobě říká, že má nejen na sebe, ale i na své okolí opravdu vysoké nároky. To samozřejmě může mít úzkou spojitost s její minulostí.

Prožila zklamání

V předchozím manželství se Sašou Rašilovem (49) zažila přesně to, co dostane na dno každou ženu. Manžel jí utekl za mladší a zlomil jí srdce. A od té doby si dává Hybnerová velký pozor na to, koho si pustí do života a s kým je v bližším kontaktu.

Uvědomuje si totiž velmi dobře, že ze skvělého přítele se může později stát záludný nepřítel. A možná postupem času zjistila, že ačkoli s Jakubem Chourou strávila několik let svého života, není to s ním prostě ono.

Saša Rašilov (49).

Umí být samostatná

A raději, než aby udržovala takový vztah jenom proto, aby nebyla sama, tak ho ukončila. Pokud to je ale pravda, není naštěstí Hybnerová ženou, která by si sama neporadila. Není tajemstvím, že je velmi samostatná a chlapa doma skoro nepotřebuje.

Dokonce nemá problém ani řezat motorovou pilou, tedy dělat něco, co ve většině případů za ženy dělají muži. Jednoduše je to žena, která se ničeho nebojí, a už vůbec ne toho, že by si snad v životě neporadila bez muže. Minimálně pod jednou střechou už s žádným žít nechce. Třeba ale ještě někdy názor změní.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden