Moje šťastná hvězda

Proč opět zrušila svatbu?

Do jejich velkého dne jim pokaždé něco skočí. Nedělá to ale Alice záměrně?

Ještě nedávno plánovala veselku, teď ji ALICE BENDOVÁ (49) odložila. Její partner MICHAL TOPOL (36) se tak ani napodruhé nedočkal. Spekulace o krizi jejich vztahu nabírají na obrátkách.


Její partner je o třináct let mladší. Alice Bendová (49) se musí pořádně ohánět, aby zůstala pro Michala Topola (36) atraktivní a žádoucí. Zatím se jí to daří na výbornou i díky estetickým zákrokům, o kterých otevřeně hovoří. Brzy ale nemusí ani to stačit.


V zákulisí českého showbyznysu se totiž povídá, že se Topol za pěknou ženou moc rád podívá. Ostatně, který chlap ne. Bendová to ale prý vidí jen velmi nerada a už kvůli tomu měla vzniknout nejedna scéna. Svatbu už přitom plánují téměř dva roky.


Poprvé se měli vzít loni na podzim, ale podle svých slov řešili, jestli se vezmou v Česku nebo v zahraničí. Den D odložili na letošní rok s tím, že si vše pořádně promyslí. A zjistili, že nemají čas na to, aby si řekli „ano“.


Bojí se, že když ji bude mít Topol jistou, začne chodit na zálety?

Fanoušci herečky si tak logicky pokládají otázku, zda se Bendová vůbec chce vdávat a chytrými tahy jen neudržuje Topola v napětí. Pokud by ji dnes rozzlobil, poslat k vodě ho může mnohem snadněji, než kdyby byli manželé.

Plánuje útěk?

Navíc Bendová vlastní celou řadu nemovitostí, které teď prodává. Plánuje snad definitivně opustit Česko? Buď jak buď, podle jejích slov má jít „o něco velkého“. I kvůli tomuto pracovnímu vytížení se nechala slyšet, že svatba letos už určitě neproběhne.

Jak dlouho ho chce napínat?

Co tedy bude dál? Odstěhuje se celá rodina na Kanárské ostrovy, kde bude Bendová Topola dalších několik let napínat a mávat mu před nosem příslibem svatby? První část věty moc pravděpodobná není.

Spíš to vypadá, že ve Španělsku budou podnikat a prodlužovat si dovolené, což už dnes dělají. Ovšem to, že si ještě nějakou dobu budou o svatbě jen povídat, samozřejmě možné je. Bendová sice riskuje, že Topolovi dojde trpělivost, ale pokud je to za cenu toho, že prodejce automobilů seká latinu a nechodí na zálety, je to opodstatněný risk.

Čeká na nabídku

Kromě toho Bendová nehodlá na hřebík pověsit ani hereckou kariéru. I když teď nic netočí a věnuje se svým nemovitostem a sociálním sítím, do budoucna by si ještě zahrát chtěla. Snad se někdy dočká a nedopadne to jako s tou veselkou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden