Proč Pilarová hazarduje se zdravím?

Nedávno ještě ležela v nemocnici, dnes denně pracuje a přechází nemoc.

Ve svém věku by se měla EVA PILAROVÁ (77) spíše šetřit a užívat si chvilky odpočinku. Rozhodla se ale udělat pravý opak a své tělo pořádně přepínat. Jak dlouho to vydrží?

Ještě minulý měsíc se o známou zpěvačku strachovala celá republika. Na poslední chvíli totiž zrušila své vystoupení a jako důvod uvedla náhlé zdravotní potíže. Přestože byla z nemocnice záhy propuštěna do domácího ošetřování, na pódium se hned tak nepostavila a raději vynechala ještě pár akcí, ač velmi nerada, jak sama prohlásila. Už kvůli první odřeknu té akci ji tížilo svědomí, ale kolaps byl zkrátka velmi náhlý, a tak se nedalo nic dělat. „Ještě včera jsem byla fit, dnes holt v takové pohodě nejsem,“ odpovídala ten den na otázku, co se vlastně stalo.

Honí ji čas?

Podle všeho se jednalo o klasické fyzické vyčerpání, kdy si zpěvačka zkrátka naložila více, než byla schopná zvládnout, a tělo zareagovalo po svém. Ona sama pouze vyloučila mozkovou příhodu a infarkt, blíže se ke své zdravotní situaci nevyjádřila. Teď se ovšem nabízí otázka, jestli si jen střeží své soukromé záležitosti, nebo tají něco mnohem vážnějšího. Během pobytu v nemocnici se mohlo stát, že testy ukázaly větší zdravotní problémy a ona se s nimi teď vyrovnává po svém. S touto teorií by se shodovalo také zpěvaččino chování, kdy se snaží najednou stihnout co nejvíce práce v krátkém časovém rozmezí.

Opakuje svou chybu

Jenže právě její touha rychle udělat vše, co promeškala během nařízeného klidového režimu, je to, co by teď mohlo její blízké stresovat. Jako by se rozhodla ignorovat nedávné fyzické vyčerpání, a dokonce i svůj pokročilý věk. Nejenže se drží termínů v diáři, ale ještě do něj připisuje spoustu věcí, které kvůli neschopence promeškala. Dělá tedy úplně tu samou chybu a tělo opět přepíná, teď možná více než kdy jindy. Aby toho nebylo málo, rozhodla se přechodit začínající chřipku, aby mohla co nejvíce pracovat. Připravuje novou desku, koncertuje, účastní se mnoha akcí.
„Mám co dělat, dokud držím pohromadě,“ snaží se žertovat zpěvačka, která přislíbila účast také na koncertě skupiny Wohnout. Pilarová se netají tím, že jí lichotí, když s ní chtějí spolupracovat mladí muzikanti. Neměla by ale zapomínat, že už mezi ně nepatří.

Zpěvačka se snaží dohnat všechny své resty.

reklama
reklama

Komentáře