Moje šťastná hvězda

Proč Polívková stále nenašla svou osudovou lásku?

Moje šťastná hvězda

Hledá si herečka stále mladší partnery jen proto, že doufá, že na ni nebudou tlačit s manželstvím a dítětem? Nebo je v tom snad něco jiného?

Přestože má ANNA POLÍVKOVÁ (42) nejvyšší čas na založení rodiny, do mateřství se nijak nežene. Tvrdí, že ještě nepotkala toho pravého, ve skutečnosti ale o to možná nemá vůbec zájem...

Letos koncem března oslaví Anna Polívková (42) třiačtyřicáté narozeniny. Zatímco většina jejích vrstevnic buď rodinu má, nebo ji minimálně plánuje, herečce se zřejmě mateřské pudy vyhýbají obloukem. Přitom děti má velmi ráda a ony ji také, tak v čem je problém? Nenašla snad ještě toho pravého?

Nechce rozhodovat za osud

V dnešní době je už do jisté míry přežitkem, že se žena v určitém věku musí vdát a mít děti. Zkrátka jsou i takové ženy, pro které jsou na světě přednější věci jako třeba práce, kariéra, cestování a vlastní koníčky. Zatímco pro jednoho jsou to

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden