Proč pořád dostává jenom role gaunerů?

Role Štěpána Vacka v seriálu Slunečná Janu Plouharovi (38) vyloženě sedla. Jiné role než záporné totiž v podstatě nedostává.

A se svojí původní partnerkou Evou Burešovou (26) se v seriálu při natáčení nesešel poprvé. Zatímco ve Slunečné ji jako budoucí ženich podváděl, v seriálu Modrý kód ji naopak balil jako sestřičku a později se provalilo, že je ženatý.

S Evou Burešovou (26) ve Slunečné.

Skrývá manželku?

A zadaný je Plouhar i ve skutečnosti, a je navíc prý i dokonalý manžel. V roce 2019 si vzal baletku Radku (33) a nutno dodat, že to pro něj byla doslova výhra.

Radka, která je členkou sboru Baletu Národního divadla, je totiž krásná a postavu by jí klidně mohly závidět i dvacetileté holky.

A v reálnem životě s Radkou Plouharovou (33).

S dítětem otálejí?

Ani období karantény, kdy jsou spolu zavření v malém bytě, jejich vztahy nijak nenarušilo. Spíš se prý jejich vztah upevnil. Je jasné, že se Plouhar musí pořádně snažit, vzhledem k tomu, jak krásná je jeho žena, která jistě o nápadníky nikdy neměla nouzi.

A dá se předpokládat, že vzhledem k náročné profesi jí vypracované tělo ještě pár let vydrží. Manželé byli dosud hodně pracovně vytížení a doma si byli vzácní.

Teď si vše konečně mohou vynahradit. Jen dítě – jak se zdá – zatím na pořadu dne není. Možná čekají až na svatební cestu, kterou vzhledem k okolnostem museli zatím odložit na neurčito.

Od fotbalu k herectví

K herectví se prý Jan Plouhar dostal čistě náhodou. Původně se totiž věnoval fotbalu, ale zranil se a musel skončit.

„Měl jsem ale moc energie, a mamince někdo poradil, ať mě dá do dramaťáku. Tak jsem tam začal chodit a pak už to šlo,“ popisuje své divadelní začátky, ze kterých jeho cesta už vedla přímo na konzervatoř a dále na hereckou dráhu.

„Aby někdo zanechal fotbalu a šel hrát, není asi úplně běžné, ale když se podíváte na některé utkání a herecké výkony fotbalistů, tak si myslím, že tyto dva obory k sobě mají velice blízko,“ říká herec.

Záporné role ho moc baví

„Záporáci“ mají podle sympatického herce ve skutečnosti daleko větší škálu možností, jak udělat roli zajímavější. „Ne jako nějakej uťápnutej princ, kterej je jenom hodnej,“ libuje si Plouhar.

Jeho opravdu moc baví, že se v záporných rolích může podle libosti vyřádit. Možná i proto je pak v reálném životě hodný.

„Jsem v civilu strašně hodnej kluk, ale s mým ksichtem a zevnějškem mi holt všichni režiséři rovnou a automaticky dávají zmetky!“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden