Proč před ní dcera radši utekla?

První manželství s režisérem Jaroslavem Brabcem (63) jí sice nevyšlo, ale vzešly z něj dvě krásné dcery. Jaké s nimi ale má herečka Veronika Freimanová (62) vztahy? Zřejmě ne tak růžové, jak si mnozí myslí.

Se starší Terezou (30) se sice pravidělně vídá, v případě mladší Markéty (23) je to ale o poznání horší. Studentka archeologie se totiž vydala hledat své štěstí do Británie a zpátky k mámě ji to podle všeho až tak netáhne.

Nerozumí si

Freimanová otevřeně přiznává, že si s Markétou v některých věcech vůbec nerozumí. „Žije už v úplně jiném světě. Pouští se do vod, v nichž si někdy připadám jako slepice, které se narodila kachna,“ přiznala herečka, která hraje matku paličaté dcery také v seriálu Modrý kód.

Postarají se o ni?

Freimanová je přesvědčená, že ve výchově dcer chybu neudělala. „Mám v tomhle čisté svědomí. Udělala jsem, co jsme mohla,“ prohlásila. Může mít ale jistotu, že se o ni Markéta postará, až přijde čas? Zatím je velmi vitální a navíc šťastně vdaná za svého druhého manžela Vladimíra Boučka (62), a takové myšlenky si tak nejspíš ani nepřipouští.

Ve stáří by ale mohla pomocnou ruku potřebovat. Přispěchá za ní dcera až z Anglie, aby se o maminku postarala?.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama