Proč přemýšlí Bílá o vlastní smrti?

Ví už přesně, kde chce být jednou pohřbená!

Daří se jí teď v jejím profesním i v soukromém životě! Zlatá slavice Lucie Bílá (51) právě zažívá jedno z nejhezčích období svého života a přesto myslí na smrt! Proč se připravuje na svůj vlastní odchod?

Za mámou stále jezdí.

„Já mám ráda, když jsou věci uzavřené. Představuju si, že když budu mít závěr života promyšlený, nic mě nepřekvapí,“ svěřila se. Už má sepsanou závěť a dokonce vybrané speciální místo svého věčného odpočinku. Bude to prý tam, kde je dobrý výhled a skvělá příjezdová cesta. „Já mám auto mini coopera a než dojedu k mamince na hrob v Otvovicích, tak jsem z té cestě celá vydrncaná,“ postěžovala si na hřbitovní cestu k pomníčku své maminky Hanky Zaňákové (+76) Lucka. Té už prý mamince na hřbitově představila i svého nového milence Radka Filipiho (33).

Vztah jim prý posvětila spadlá šiška.

Když tam spolu stáli, měla pocit, že na znamení matčina souhlasu, spadla šiška ze stromu. Lucie si dokonce plánuje nechat si vydláždit i chodníček až ke svému vlastnímu hrobu. Není tohle uvažování trochu předčasné? Lucce to tak prý ale nepřijde. Říká, že smrt patří k životu a nechápe, proč se o ní lidi tolik bojí mluvit. Nebo ví snad Lucka druhém břehu něco, co nám nechce prozradit?

reklama
reklama

Komentáře