Proč přitahujete stejné problémy?

Stále si stěžujete Spousta lidí je schopna jednu a tutéž historii opakovat stále dokola. Stížnosti na problémy, a špatné vztahy se mohou stát zvykem, což vytváří silný magnetismus, který k vám stejný problém stále vrací.

Přestat si stěžovat není zase tak těžké. Zpočátku to nebude lehké, dávat si pozor na jazyk, ale při troše trpělivosti se naučíte zarazit se včas. Velmi se vám uleví, až řeknete naopak něco pozitivního. Myslíte negativně Mnoho lidí si uvědomuje, že negativní myšlení není správné, avšak nedokážou ho změnit.

Myšlenky jsou rychlé a přicházejí bez zvláštního úsilí, proto ovládat je je ve skutečnosti velmi složité. I když se vám mnoha negativních úvah podaří zbavit, některé nežádoucí myšlenky zůstanou – a to je normální.

Pár takových myšlenek vám život nezkazí. Takže k sobě buďte shovívaví. Jednáte ze strachu Když se cítíte sklíčeně, stačí nasadit úsměv, který vám zvedne náladu změní chování. Stejně tak když změníte svůj přístup k problému, bude se jevit jinak.

Dostává se vám navíc toho, na co se soustředíte. Říká se, že čeho se obáváte, to vás nemine. Proto je důležité vyloučit ze své mysli všechny strachy. Jak změnit myšlení Čelit neklidu můžete i pomocí filmové komedie nebo knížky.

Můžete dělat oblíbenou aktivitu, pobati se s přáteli nebo se jít projít. Pomáhá i cvičení. Je třeba přejít na jiné myšlenky. Pokud pokaždé, když vás přepadne tíseň, odvedete svou pozornost, vytvoříte si návyk, kterým odrazíte negativní útoky vlastní mysli.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden